Елемент "Вбудований код" у Flex block

Ми додали елемент "Вбудований код" до Flex block — це дозволить вам створювати ще більш функціональні сайти за допомогою коду.

Окрім цього, під час використання коду у Flex block, тепер ви одразу бачитимете результат дії коду у редакторі, що дозволить вам одразу переконатися у правильності його роботи.


Заокруглення кутів в елементі «Відео»

Ми додали заокруглення кутів в елементі «Відео» — це дозволить вам краще налаштовувати зовнішній вигляд цього елемента на сайті. Для того, аби додати заокруглення для відео, треба перейти в налаштування елемента до вкладки «Стиль» та задати радіус заокруглення. Ви можете заокруглювати як один окремий кут, так і всі кути одночасно.


Заокруглення кутів в колонках

Тепер в налаштуваннях колонок з’явилося заокруглення кутів — це дає більше опцій для редагування цієї складової сайту. Заокруглення кутів доступне у вкладці “Стилі” в налаштуваннях колонок. Ви можете змінити радіус заокруглення для одного окремого кута або для всіх кутів одночасно. Зауважимо, що заокруглення кутів можливе, лише якщо в колонки встановлено фон.


Обведення для "Відео"

Серед налаштувань кастомізації відео з’явилося обведення — це дозволить створювати унікальні рішення із цим елементом. Для того, аби додати обведення до відео, вам необхідно перейти у налаштування вищезазначеного елемента до вкладки "Стиль" та активувати перемикач "Обведення". Ви можете змінювати товщину лінії, її колір, а також стилі, серед котрих суцільна лінія, штрихова та пунктирна.


Новий елемент «Мовне меню»

Ми додали новий елемент «Мовне меню», що дозволяє користувачам перемикатися між різними мовними версіями вашого сайту. При цьому тепер посилання налаштовуватимуться автоматично, а також відкриватиметься одразу та сама сторінка, але на іншій мовній версії. 

Ви можете редагувати мовне меню та додавати налаштування кастомізації, серед яких зміна кольору, перейменування пунктів, тип меню (випадний список або горизонтальний), способи відображення (іконка, текст, або відобразити їх обох), а також додавати тінь. Крім цього, ви також можете змінювати розмір іконок прапорів.


Сторінка «Дякуємо за замовлення» в налаштуваннях усіх платіжних методів

Ми додали поле «Сторінка для успішної оплати» в налаштуваннях методу оплати «Вручну». Тепер за допомогою додаткової сторінки, яка відкриватиметься покупцю після здійснення замовлення, ви можете покращити взаємодію з вашими клієнтами, а також за необхідності налаштувати відслідковування конверсій при відвідуванні цієї сторінки.

Для цього вам необхідно створити окрему сторінку, наповнити її необхідними вам елементами та вставити посилання на неї в полі «Сторінка для успішної оплати» в налаштуваннях необхідного методу оплати.


Елемент “Відео" у Flex block

Ми додали новий абсолютний елемент «Відео» — це дасть вам змогу імплементувати більше дизайнерських рішень на сайті. Ви можете додати відео у Flex block.

Ви можете обертати, переміщувати, дублювати та змінювати розмір відео. Окрім цього, для абсолютного елемента доступні стандартні налаштування відео, такі як зациклення, автовідтворення, відображення заголовку тощо.


Індикатор пристрою під час обертання елемента

Ми додали індикатор пристрою під час обертання елемента — це надасть вам можливість краще орієнтуватися під час адаптації сайту під різні пристрої. Коли ви розриватимете зв’язок між комп’ютерною та мобільною версіями, у панелі під елементом з’являтиметься індикатор пристрою, коли ви будете змінювати кут нахилу елемента.

Eye-dropper (піпетка) у функціоналі підбору кольору

Ми додали eye-dropper (піпетку) у функціонал підбору кольору — це дозволить вам точно та зручно підбирати кольори для вашого сайту: кольорової палітри, текстів, фонів блоку тощо. Для цього під час вибору кольору вам треба натиснути на іконку піпетки та клікнути на будь-яке місце на сайті, з якого ви хотіли б узяти колір.

Заокруглення кутів в колекціях

Ми додали заокруглення кутів до блоків-колекцій — це надасть більш гнучкі налаштування для блоків цього типу на сайті. Задавати радіус заокруглення можна в налаштуваннях будь-якого елемента (картки) колекції. При цьому заокруглення доступне як для кожного окремого кута, так і для всіх кутів одразу. 

Заокруглення застосовується до всіх карток у колекції одночасно. Зазначимо, що зміна стилю буде недоступна, якщо у карток не встановлений фон. 

Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації