Flex block для вільного розташування елементів

Flex block дозволяє розміщувати елементи довільним чином без обмежень як-от колонки або сітка. Наприклад, ви можете розмістити 2 зображення так, щоб одне частково перекривало інше, а також додати заголовок та кнопку поверх зображення. Нині можливо довільно розміщувати наступні елементи: заголовок, текст, зображення та кнопка.

Окрім цього аналогічно до Flex block ми додали у більшість звичайних блоків можливість застосувати до елементів абсолютне позиціонування — властивість, яка дозволяє розміщувати елемент у будь-якому місці блоку. Це дозволяє реалізувати безліч креативних ідей та створити ще більш унікальний дизайн.

Підключення одночасно 3 вебхуків до інтернет-магазину

Тепер ви можете підключити одночасно до трьох вебхуків до вашого інтернет-магазину. Вебхуки дозволяють надсилати інформацію про замовлення на сторонні сервіси, які підтримують отримання вебхуків, навіть якщо у Weblium немає інтеграції з цими сервісами. Підключення вебхуків дозволяє фіксувати інформацію про замовлення у необхідних вам сторонніх сервісах (наприклад, Zapier, Sales Drive CRM тощо), що суттєво розширює ваші можливості.

Оновлення AI Writing до GPT-3.5

Ми оновили наш функціонал для генерації текстів AI Writing до технології, яку використовує ChatGPT-3.5. Модель GPT-3.5 є ефективнішою та дозволяє використовувати отримувати ще якісніші тексти за допомогою штучного інтелекту. GPT-3.5 приймає запити десятками різних мов та враховує ще більшу кількість різноманітних параметрів у своїй роботі. Штучний інтелект стає ще ближчим і простішим!

Експорт відповідей з контактних форм за певний період

Ми додали можливість вивантажувати відповіді не лише з усіх контактних форм одночасно, але й лишень з певної окремої форми. Також відтепер ви можете вивантажити як усі наявні відповіді, так і відповіді тільки за певний часовий проміжок. Наприклад, це може бути зручно, коли ви вже отримали багато тисяч заявок з форм і одночасне їхнє вивантаження займає певний час — у такому разі можна експортувати лише останні нові відповіді та зекономити час.

AI Writing для інтернет-магазину

AI Writing тепер доступний не лише у редакторі сайту, а й у вашому інтернет-магазині. Ви маєте змогу створювати та покращувати описи товарів, а також перекладати їх на інші мови за допомогою штучного інтелекту на основі технології ChatGPT. Це дозволить пришвидшити написання текстів під час роботи з товарами у вашому інтернет-магазині. 

Автоналаштування мобільного відображення сайту на основі комп'ютерної версії

Якщо ви налаштували відступи блоків, шрифти чи фігурні розмежовувачі окремо для відображення на мобільній версії сайту, тепер ви маєте змогу повернути їхній взаємозв'язок з комп'ютерною версією сайту. Коли ви змінюєте одне з вищезгаданих налаштувань певного елементу окремо для відображення на смартфонах, то це налаштування цього конкретного елементу надалі необхідно незалежно вручну редагувати для комп'ютерної та мобільної версії сайту. Проте тепер за допомогою кнопки "Автоналаштування" ви можете відновити автоматичну адаптацію цих налаштувань для смартфонів на основі комп'ютерної версії сайту.

Це необхідно у випадках, коли ви вручну вказали певні налаштування для смартфону, але потім вирішили, що вам буде зручніше редагувати ці налаштування лише на комп'ютерній версії сайту, а щоб для мобільної версії сайту все було адаптовано автоматично.

Індикатор пристрою під час редагування відступів блоку

Індикатор пристрою дозволяє краще орієнтуватися під час редагування внутрішніх відступів блоку на сайті. Цей індикатор відображає, на якому девайсі будуть застосовані зміни, коли ви змінюєте відступи блока за допомогою затиску лівої клавіші миші на межі блоку. Ви зможете наочно побачити, чи зміни торкнуться всіх версій сайту (у разі відсутності певних іконок), чи лише мобільної або комп’ютерної версії сайту, що буде відображено позначкою із зображеним відповідним пристроєм.

Інтеграція KeyCRM з інтернет-магазином

На додаток до інтеграції KeyCRM з контактними формами ми додали можливість передавати нові замовлення з вашого магазину до KeyCRM. Система автоматизації бізнесу KeyCRM дозволить вам легко оброблювати нові замовлення та оптимізувати ваші бізнес-процеси завдяки низці корисних функцій.

Інтеграція KeyCRM з інтернет-магазином

На додаток до інтеграції KeyCRM з контактними формами ми додали можливість передавати нові замовлення з вашого магазину до KeyCRM. Система автоматизації бізнесу KeyCRM дозволить вам легко оброблювати нові замовлення та оптимізувати ваші бізнес-процеси завдяки низці корисних функцій.

Інтеграція KeyCRM з контактними формами

Підключіть до вашого сайту систему автоматизації бізнесу KeyCRM для того, щоб отримувати заявки з контактних форм. KeyCRM дозволяє полегшити опрацювання нових повідомлень, що надсилають вам відвідувачі вашого сайту в формах, зберігати в єдиному місці заявки одразу з багатьох сайтів, розподіляти клієнтів між різними менеджерами, використовувати воронки та ще низку корисних функцій KeyCRM.

Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації