Іконка соціальної мережі X

Тепер в розділі “Посилання на соцмережі” з’явилася іконка соціальної мережі X (раніше Twitter). Ми не змінили наявну іконку Twitter на сайтах, тому , за бажанням, ви можете замінити старий логотип Twitter з пташечкою на новий — X — що дозволить вам відобразити актуальну іконку цієї соцмережі.

Інтеграція з Новою Поштою

На Weblium з’явилася інтеграція з Новою Поштою! Ви можете додати цей спосіб доставки на ваш сайт, щоб ваші покупці мали змогу у кошику обирати своє місто й відділення для отримання замовлення — це зручніше для ваших клієнтів, а також мінімізує їхні помилки під час оформлення доставки. 

Ви можете змінювати назву та опис доставки, обирати на які типи відділень ви надсилаєте замовлення та вказувати вартість перевезення. Наприклад, ви можете встановити фіксовану вартість доставки, яка буде додана до суми замовлення, або замість цього вказати довільний текст, що не буде враховано під час оплати товарів. 

Приближення зображення у режимі заповнення у Flex block

Тепер ви можете збільшувати й зменшувати масштаб картинок в режимі заповнення. Для цього необхідно обрати зображення, натиснути на кнопку “Позиціювання” та збільшити або зменшити його за допомогою повзунка над елементом. Це нововведення дозволяє відобразити саме необхідну вам частину зображення.

Адаптація Flex block під планшети та мобільні пристрої

Ми додали базову адаптацію абсолютних елементів для планшетної та мобільної версій сайту. Тепер, коли ви змінюєте або переміщуєте елементи в редакторі комп’ютерної версії вашого сайту, елементи автоматично розташовуються для мобільних пристроїв.

Однак оскільки автоматична адаптація може не відповідати необхідному вам дизайну,  після створення блоку ми рекомендуємо перейти до редактора мобільної та планшетної версії сайту і за потреби змінити розташування елементів відповідно до ваших потреб. Цей функціонал дозволить швидше редагувати відображення сайту на  різних пристроях та краще адаптовувати його задля створення унікального дизайну. 

Переміщення елементів з абсолютним позиціонуванням за допомогою клавіатури

Ви можете за допомогою клавіатури переміщувати елементи з абсолютним позиціонуванням, наприклад, у Flex block. Достатньо виділити елемент та використовувати стрілочки на клавіатурі. Ба більше, у вас є можливість переміщувати елементи з кроком у 10 пікселів, затиснувши клавішу Shift. Це дозволяє швидко та ефективно переміщувати елементи з точністю до одного пікселя.

Зміна пропорцій та позиціонування зображення у Flex block

У редакторі Weblium з’явилася можливість змінювати пропорції у зображень всередині Flex block та у зображень з абсолютним позиціонуванням у звичайних блоках. Наприклад, ви можете зробити зображення вужчим, ширшим або змінити його висоту — тобто сформувати необхідний вам прямокутник, що міститиме зображення. А потім за допомогою окремої кнопки налаштувати те, яка частина зображення буде відображена у цьому прямокутнику. При цьому у налаштуваннях зображення ви можете активувати перемикач “Масштабувати”, щоб повернутися до режиму зміни розміру зображення зі збереженням пропорцій.

Також ви можете змінювати розмір зображення, зберігаючи його пропорції, шляхом утримання кнопки Shift у режимі заповнення (коли вимкнено перемикач "Масштабувати").

Збільшено максимальну висоту Flex block

Ми змінили максимальну висоту Flex block. Тепер, замість 2000 пікселів, висота блоку становить 3000 пікселів. Це дозволить розмістити більше елементів всередині блоку та краще втілити ваше дизайнерське бачення під час створення сайту.

Керування кількома елементами одночасно у Flex block

Ми додали можливість керувати кількома елементами у Flex block одночасно. Ви можете виділити декілька елементів мишкою або ж послідовно клікнути лівою кнопкою миші на елементи, затиснувши клавішу Shift. Таким чином, ви зможете одночасно переміщувати, дублювати та видаляти декілька елементів в блоці, а також здійснювати вирівнювання контенту всередині виділеної групи елементів. Це дозволить суттєво зменшити час редагування блоку. 

Генерація зображень за допомогою штучного інтелекту AI Visual

Тепер ви можете генерувати зображення для вашого сайту безпосередньо у редакторі за допомогою AI Visual. Функціонал реалізований за допомогою інтеграції з сервісом DALL-E від OpenAI (розробники ChatGPT). За одну генерацію ви отримуєте 4 різні зображення на вибір, які ви можете одразу додати до вашого сайту. Штучний інтелект стає ще ближчим!

Відображення відстаней між елементами у Flex block

Ми додали можливість відстежувати відстані між абсолютними елементами у Flex block. Для цього достатньо виділити один елемент та навести курсор на інший, до якого треба побачити відстань. Відстань може відображатися по осях X та Y (за горизонталлю та вертикаллю відповідно). Відображення дистанції для елементів, що розташовані по діагоналі відносно один одного відбувається по осі X та Y до кута необхідного елемента.

Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації