Можливість вимкнути автоматичне відображення відстаней між елементами

Ми додали можливість вимкнути автопоказ відстаней у редакторі — це допоможе покращити видимість при великій кількості елементів у блоці. 

Для того, щоб вимкнути автопоказ, необхідно деактивувати перемикач "Показувати відстань" у навігаційній панелі у редакторі. Після деактивації перемикача відстані будуть відображатися лише за затискання клавіші Alt (для Windows) або Option (для macOS). За замовчуванням, автопоказ увімкнений. 


Вивантаження замовлень за певний період

Ми додали можливість вивантажувати замовлення за певний часовий проміжок — це дозволить вам швидше та зручніше оперувати даними про покупки у вашому магазині. 

Тепер на сторінці "Замовлення" в налаштуваннях магазину ви можете обрати період, за який відобразити та вивантажити замовлення. Серед варіантів за поточний день, попередній, останні 7 днів, 30 днів, 6 місяців або 12 місяців.

 

Зміна стилю тексту в елементі "Мовне меню"

Ми додали можливість змінювати стиль тексту в елементі "Мовне меню" — це дозволить вам краще налаштовувати зовнішній вигляд цього елемента на сайті. Серед доступних налаштувань тексту: вага, розмір, курсив, підкреслення, колір, а також можливість встановити міжбуквенний інтервал.

Підключення декількох Telegram чатів до контактних форм

Ми додали можливість підключити декілька Telegram чатів у розділі керування формами — це дасть вам більше можливостей, наприклад, якщо вам необхідно передавати інформацію декільком співробітникам або у різні групи в Телеграмі. Для того, щоб підключити декілька Telegram чатів до форм, необхідно перейти в розділ "Керування формами" в налаштуваннях сайту, натиснути на кнопку "Додати інтеграцію" та ввести ID першого чату. Після цього, ви можете знову натиснути на кнопку "Додати інтеграцію" та підключити додаткові чати.

Елемент "Іконки соцмереж" у Flex block

Ми додали новий елемент "Іконки соцмереж" у Flex block — це дасть більше простору для редагування цього елемента на сайті. Розмір елемента змінюється в залежності від кількості іконок та їхнього розміру. 


Імпорт блоку з Figma

Відтепер у редакторі з’явилася можливість переносити окремі блоки з Figma до редактору вашого сайту, що дозволить суттєво пришвидшити процес перетворення макета на готовий сайт. Для цього достатньо 1 раз у редакторі на Weblium додати токен з Figma і після цього ви можете послідовно імпортувати до порожніх Flex block фрейми з Figma, додаючи у редакторі посилання на них. Зображення, тексти, фон блоку тощо будуть автоматично перенесені на ваш сайт.

Рекомендуємо ознайомитися з нашими інструкціями та підказками у Базі знань задля отримання якнайкращого результату під час імпорту блоку. Створення сайтів стало ще швидшим та зручнішим!

Можливість додати "Мовне меню" в Custom block та футер (підвал) сайту

Відтепер у редакторі з’явилася можливість додати елемент "Мовне меню" в Custom block, а також футер (підвал) сайту. Це нововведення дозволить вам додавати мовне меню в різні частини вашого сайту, а також додавати його до попапів.

 

Тінь в елементі "Відео"

Ми додали можливість налаштування тіні в елементі "Відео" — це дасть вам більше простору для роботи над зовнішнім виглядом цього елемента. Щоб додати тінь до відео, вам необхідно перейти у налаштування елемента до вкладки "Стиль" та активувати перемикач "Тінь". Ви можете змінювати позиціонування тіні за осями X та Y, ступінь розмиття, її розмір та колір.


Копіювання попапів на інші сайти

Тепер ви можете копіювати спливаючі вікна з одного сайту на інший — це дозволить вам ефективніше створювати нові сайти, використовуючи заготовки. Таким чином, ви можете розробити дизайн попапу для одного сайту та скопіювати його на інший, змінивши наповнення. Робота над новими проєктами стала зручнішою!


Елемент "Контактна форма" у Flex block

Ми додали елемент "Контактна форма" у Flex block — це дозволить вам краще налаштовувати елементи взаємодії з користувачами на сайті. Ви можете вільно переміщувати, дублювати та обертати цей елемент, а також змінювати його розмір. Окрім цього, для форм доступні стандартні налаштування, як і в статичному елементі: додавання та видалення полів, дія після відправлення запиту форми та зміна стилю її кнопки.


Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації