Перенесення сайтів з Pro підпискою між акаунтами

На платформі Weblium з'явилася можливість переносити сайти з активною Pro підпискою між акаунтами. Тепер ви можете самостійно перенести Pro сайт іншому користувачеві без звернення до підтримки. Більш детальні інструкції доступні в довідковому центрі.

Зверніть увагу, що перенесення сайтів на пробному або безкоштовному тарифі потрібно як і раніше виконувати через звернення до команди підтримки!

Варіативні товари у вашому онлайн магазині

Набридла одноманітність у продажах? Зустрічайте варіативні товари від Weblium! Кастомізуйте товари за розміром, кольором та іншими характеристиками всього в кілька кліків. Нововведення буде вкрай корисним для підприємців з широким асортиментом товарів, різноманітність характеристик яких мають важливе значення для потенційного покупця. Відтепер товарними позиціями можна задавати індивідуальні особливості, що дасть Вашим клієнтам унікальну можливість купувати потрібні їм товари або послуги без додаткових уточнень. Для цього потрібно в уже існуючому або новому товарі перейти на вкладку "Параметри товару" і вказати властиві вашому продукту параметри. Користуватися функціоналом як у провідних маркетплейсів на Вашому власному сайті ще ніколи не було настільки просто!


Поліпшення інтерфейсу редактора

Зустрічайте абсолютно новий Інтерфейс, який втілює ваші ідеї простішого та легшого дизайну. Час це гроші, тому дозвольте нам зекономити його, а ви продовжуйте створювати свій безумовно великий проєкт. Ми видалили непотрібні переходи та реорганізували ваш робочий простір, щоб вам не доводилося витрачати додатковий час на переходи між вкладками або виконувати додаткові дії, просто щоб відкрити Налаштування. Тепер все згруповано та розташовано ліворуч. Форми кожної вкладки, інструменту та кнопки інтерфейсу тепер настільки практичні, що ви отримуєте чітке бачення свого сайту та нічого зайвого. Отже, давайте перейдемо до справи та дізнаємося, наскільки простіше  тепер стало працювати з вашим сайтом.


PayPal в якості способу оплати для магазину

Зустрічайте PayPal, одну з найбільших і найгнучкіших платіжних систем сьогодення. Тепер ви можете використовувати цей сервіс у своєму магазині для прийому платежів від клієнтів з понад 200 країн світу!


Віджет навігації по сторінці

В одному з останніх оновлень ми додали новий віджет під назвою “Навігатор”! Пересувайтесь між блоками, керуйте налаштуваннями та змінюйте стилі блоків на сторінці через зручну бічну панель у редакторі сайту.


Додавання пустого простору

Вам ніколи не потрібно було збільшити висоту колонки або розділити два елементи додатковим проміжком? Тепер це можна легко зробити за допомогою нового елемента, який називається "Пустий простір". Просто додайте цей елемент і вкажіть його висоту, щоб розтягнути колонку до необхідних розмірів або збільшити відстань між сусідніми елементами.


Імпорт товарів на Google Merchant Center і Prom.ua

Зустрічайте Канали збуту — новий розділ в інтернет-магазині, який дозволяє вам імпортувати свої товари на сторонні платформи за декілька кліків. Зараз вже доступні такі системи як Google Merchant Center і Prom.ua, але ми продовжимо додавати й інші інтеграції.

Зміна дизайну сторінки категорії

Weblium автоматично створює універсальну сторінку для всіх категорій, які є у вашому інтернет-магазині. За замовчуванням ця сторінка містить шапку і підвал сайту, а також назву категорії і товари, які ви в неї додали. 

Ви можете кастомізувати сторінку категорії на свій розсуд — наприклад, додати/видалити блоки й елементи, змінити їх вигляд і вибрати, яку інформацію про товар відображати.


Різний розмір шрифтів для ПК та мобільних

Хоча Weblium автоматично налаштовує шрифти для ПК, мобільного та планшета, ви можете встановити різні значення для менших екранів. Це може стати в нагоді, якщо ви хочете, аби мобільна версія виглядала дещо інакше або якщо автоматичне налаштування шрифту вам не підходить.

Більше про це в нашій статті Налаштування шрифтів для різних пристроїв.

Додавання схожих товарів

Дайте своїм клієнтам можливість переглядати схожі товари під час покупок у вашому магазині. Це чудовий спосіб збільшити продажі та запропонувати додаткові товари, які, на вашу думку, найкраще поєднуються з наявним товаром.

Більше про схожі товари в нашій статті Додавання схожих товарів.Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації