Імпорт товарів з Prom.ua

Переносити товарні позиції з маркетплейсів на новий сайт, створений за допомогою Weblium, стало ще простіше: ми додали можливість автоматизованого імпорту товарів з Prom.ua.
Переїжджайте з комфортом та мінімумом зусиль.


Додано нові соціальні мережі для лінкування на сайті

Маєте канал у Discord або TikTok? Тепер посилання на них також можна додати на свій сайт! Це допоможе вам розширити власну аудиторію, а клієнти зможуть вибирати найбільш зручні соцмережі для комунікації з вами.


Нові платіжні методи Square, GiroPay, PayFast, Paystack, Fondy, UAPAY, Portmone

Ми додали одразу 7 нових платіжних систем! Тепер у ваших клієнтів з'явиться ще більше можливостей для оплати товарів та послуг.
Впевнено розширюйте свій бізнес, відкриваючи нові регіони.


Розділяй і володарюй

Навіщо витрачати час на редагування кожної одиниці товару окремо, коли це можна зробити в один клік? З новою функцією редагування відразу кількох об'єктів - ви заощадите дорогоцінний час для вдосконалення та організації вашого магазину! Нові товари тепер створюються в окремому модулі, що дозволяє усунути будь-які відволікаючі від роботи фактори.


Отримуйте сповіщення про замовлення через Viber, Zapier або прямо на імейл

Авжеж, ми не обмежимося лише інтеграцією з Telegram - тепер всі сповіщення доступні в Viber, Zapier або прямо на вашому імейлі!
Підключіть Viber або Zapier до магазину, щоб отримувати повідомлення про важливі події через зручний месенджер!


Yandex.Market

You can import products from Your Store to Yandex.Market - popular Russian advertising platform. This will help expand the geography of sales and reach an even larger audience. Adding, deleting, or modifying a product in the Welblium store automatically updates the product catalog on the Market, decreasing the amount of manual work. 

Learn more on how to connect Yandex.Market to Your Store in our Help CenterІмпорт та Експорт Товарів

Керувати своїм магазином ще ніколи не було так просто! Зустрічайте наш новий функціонал: імпорт та експорт товарів. Імпорт стане в нагоді коли ви тільки починаєте свій бізнес або переходите з іншої платформи на Weblium. Експорт товарів - це потужний інструмент для масового редагування ваших продуктів. Оновлюйте ціни для розпродажів, міняйте опис, керуйте варіантами і багато іншого за допомогою однієї таблиці!

Відвідайте наш довідковий центр щоб дізнатися більше про експорт та імпорт товарів.


Mollie - новий платіжний спосіб для вашого інтернет-магазину

В інтернет-магазині з'явився новий платіжний засіб - Mollie. Цей європейський сервіс дозволить приймати платежі різними способами, що безумовно сподобається вашим клієнтам і зробить їх досвід здійснення покупок на вашому сайті швидким і зручним. Mollie підтримує велику кількість платіжних способів, серед яких Apple Pay, банківські картки Mastercard і Visa, PayPal, Klarna, iDEAL і багато інших. Для активації Mollie перейдіть в налаштування сайту, потім виберіть "Платіжні методи" в лівому меню і знайдіть платіжний засіб в списку доступних платіжних сервісів.

Дізнайтеся більше в нашому Довідковому Центрі!


Перенесення сайтів з Pro підпискою між акаунтами

На платформі Weblium з'явилася можливість переносити сайти з активною Pro підпискою між акаунтами. Тепер ви можете самостійно перенести Pro сайт іншому користувачеві без звернення до підтримки. Більш детальні інструкції доступні в довідковому центрі.

Зверніть увагу, що перенесення сайтів на пробному або безкоштовному тарифі потрібно як і раніше виконувати через звернення до команди підтримки!

Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації