Покращення інтерфейсу редагування шрифтів на сайті

Відтепер ви можете відкрити налаштування шрифтів для певного типу тексту на сайті не лише у налаштуваннях “Стилі сайту”, але й просто під час редагування певного тексту шляхом натиску на “шестерню” у переліку типів тексту. Зроблені у цих налаштуваннях зміни, як і раніше, будуть застосовані для усіх текстів з обраним типом (“Block title”, “Subheading”, “Text” тощо).

Окрім цього ми адаптували налаштування шрифтів під редактор мобільної версії сайту, щоб було ще зручніше здійснювати редагування шрифту окремо для відображення на смартфонах.


Адаптація елементу “Пустий простір” під редактор мобільної версії сайту

Тепер ви можете налаштовувати відступи між певними елементами ще зручніше. Ми адаптували інтерфейс налаштувань елементу “Пустий простір” для редактору мобільної версії сайту, що дозволяє ще легше змінювати відображення вашого сайту на смартфонах.

Налаштування фігурних розмежовувачів окремо для смартфонів

Фігурні розмежовувачі блоків дозволяють зробити межу між двома блоками візуально більш привабливою. Відтепер ви можете змінити висоту та горизонтальне повторення розмежувача окремо для мобільної та комп'ютерної версії сайту.

Приховування блоку на комп’ютерній версії сайту

Під час створення сайту може виникнути потреба не відображати певні блоки на комп’ютерній або мобільній версії сайту, або ж зовсім тимчасово приховати блок. Ми додали можливість приховування блоку на комп’ютерах, а також оновили інтерфейс функції приховування блоку на смартфонах та одразу на усіх пристроях.

Написання текстів за допомогою штучного інтелекту

Створюйте тексти для вашого сайту за допомогою функції “AI writing”, яка працює на основі технології ChatGPT. Ви можете написати у відповідному вікні ваш запит щодо того, який текст необхідно створити, і штучний інтелект напише цей текст для вас. Це може бути маркетинговий чи технічний текст, опис певного продукту чи послуги, або навіть вірш. Технології майбутнього стали ще ближчими!

Вивантаження відповідей з контактних форм

Ви можете експортувати до CSV-файлу список усіх відповідей із контактних форм вашого сайту. Це може бути корисним, якщо ви хочете масово обробити цю інформацію в інших програмах, наприклад, у Google Таблицях, Excel або іншій програмі. У вивантаженому файлі буде відображено всі заявки з усіх форм вашого сайту. При цьому в кожному рядку таблиці буде вказано, до якої контактної форми належить та чи інша заявка, що дозволить вам легше обробляти інформацію.

Редагування мобільної версії сайту

Ви можете редагувати деякі частини вашого сайту окремо для відображення на комп'ютерах та смартфонах. А саме можливо окремо налаштувати горизонтальне вирівнювання тексту, а також горизонтальне вирівнювання елементів у колонках та у елементах (картках) блоку-колекції. До того ж ви можете окремо для різних пристроїв змінити вертикальні відступи у блоків. Кастомізуйте ваш сайт ще гнучкіше!

Підключення капчі до контактних форм

Відтепер додатково до нашого вбудованого захисту Honeypot ви можете підключити reCAPTCHA v3 до своїх контактних форм, щоб виявити неправомірний трафік на вашому вебсайті без будь-яких дій користувача на кшталт натискання кнопки «Я не робот». ReCAPTCHA v3 працює у фоновому режимі, аналізує поведінку користувача та визначає чи є він людиною або шкідливим ботом.

Купівля пакету підписок

Придбання пакета підписок — ідеальне рішення для тих, хто збирається скористатися всіма перевагами конструктора Weblium при роботі з кількома сайтами. Пропозиція поширюється на пакети з 5, 10 та 15 сайтів та дозволяє заощадити до -50% від стандартної вартості підписки.

Розширена електронна торгівля

Розширена електронна комерція (торгівля) дозволяє налаштувати передачу до аналітичних сервісів додаткових даних про замовлення з вашого інтернет-магазину. Наприклад, ви можете отримувати в Google Аналітику інформацію про суму замовлення, назву, кількість товарів тощо. Це дозволить вам детальніше аналізувати ваші продажі для більш ефективного ведення бізнесу.

Дані про замовлення можна передавати в наступні аналітичні сервіси: Google Analytics 4 (нова версія), Google Universal Analytics (стара версія), Google Tag Manager і Facebook Pixel.

Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації