Вдосконалення прихованих полей в формах для збору додаткових даних

Ми оновили функціонал додавання прихованих полів в контактні форми для передачі довільних значень або параметрів UTM-міток. Тепер ви можете адекватно аналізувати ефективність різних форм на вашому сайті, використовуючи унікальні ідентифікатори, а також оцінювати якість вхідного трафіку і його конвертованість в ліди.


Відключення лічільників кількості товарів

У модулі "Магазин" з'явилася можливість відключити лічильники кількості товарів на головній сторінці магазину і сторінках товарних категорій. Це може бути корисно в тих випадках, коли власник сайту не хоче афішувати точну кількість товарів у своєму магазині.


Новий інтерфейс для вибору товару у налаштуваннях картки товару

Оновили вікно з налаштуваннями для картки товару у блоці-колекції Products. Тепер процес вибору товару для відображення став набагато простішим та зручнішим, так як випадний список ми замінили фіксованим списком з пагінацією та пошуком товару по назві чи SKU.Відновлення сторінок магазину до шаблонного стану

У редакторі з'явилася можливість відновлювати сторінки магазину, товарних категорій, товару і кошика до шаблонного стану. Така функція може бути корисна в тому випадку, якщо ви незадоволені внесеними змінами і хочете в пару кліків повернути все до початкового стану.


Пагінація та пришвидшення роботи блогу

Гарні новини для творців контенту! Наша команда додала автоматичну пагінацію на сторінку блога (site.weblium.com/blog) і прискорила роботу самої сторінки в декілька разів. Завдяки цьому оновленню ваші користувачі зможуть зручно переглядати архіви публікацій, а пошукові системи отримають черговий позитивний сигнал про якість вашого сайту.


Прив'язка спливаючих вікон (pop-up) до текстових елементів

Переходи за посиланнями на інші сторінки не завжди створюють ідеальний користувацький досвід. У деяких випадках додатковий контент краще показувати на поточній сторінці, щоб користувач не витрачав час на перехід і пошук потрібної інформації. Раніше це можна було зробити тільки за допомогою розкривних списків, проте в цьому місяці ми додали дещо нове! Тепер спливаючі вікна можна приєднувати не тільки до кнопок і зображень, а й до текстових елементів. Це відмінний спосіб зробити сайт більш зручним і цікавим для відвідувачів!


Редагування головної сторінки магазину

Зробіть свою онлайн вітрину привабливою та ефективною! Переміщайте або видаляйте блоки головної сторінки магазину, додавайте туди нові елементи та створюйте дійсно унікальній та ефективний дизайн для високих конверсій.

Bigger image logos

We heard that the image logos that you could add to the header often weren't big enough, so we decided to fix that. Now the logo can be 3 times bigger in width than it was before. 

Still, bear in mind that the logo size can be limited by the block height and the neighboring columns. If you resized the logo to the maximum and the size is still the same, try adjusting the columns on the sides to give the logo more space.

More on logos in the article Adding a logo.
Online store improvements

Over the last few weeks, we kept adding new features to the store that will come in handy for SEO and products management. Check some of them out:

1. Blocking the store from being indexed — this includes products and categories pages. 

2. Hiding a category page from the search engines — this blocks the indexing of the category page but doesn't affect the other store pages.

3. Mass actions for the products — changing the statuses of multiple products to in/out of stock, and more.

4. Product display options — choose the rule for global products sorting, e.g. by name, price, etc.  

5. Product SKU is now visible in the product title — this helps your customers compare several similar products and make correct orders.


Video tutorials about Weblium features

We heard that some step-by-step video instructions help understand the product better...So please meet: Weblium video tutorials on various features!

You can find them in the product — by simply clicking on the "?" icon near the block/element settings, also in the website settings:

Also, subscribe to our YouTube channel to stay tuned for the new tutorials.

Meanwhile, check out some of the recent videos:


Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації