Можливість обрати декілька пошт в контактних формах

Ми додали можливість вибрати декілька електронних пошт для отримання відповідей з контактних форм. Це нововведення дозволить вам зручніше керувати відповідями клієнтів. Тепер у розділі «Інтеграції», активувавши перемикач Email, ви зможете вибирати декілька різних пошт та підключати різні адреси електронної пошти для різних форм на вашому сайті. 

Зазначимо, що за замовчуванням новододані у налаштуваннях сайту пошти не стають активними в налаштуваннях контактних форм автоматично — щоб на певну пошту надсилалися відповіді, її необхідно вручну активувати в налаштуваннях кожної необхідної форми.

Відступи між іконками в елементі «Іконки соцмереж»

Ми додали можливість встановлювати відстані між іконками соціальних мереж в елементі «Іконки соцмереж» — це дасть вам можливість краще кастомізувати цей елемент на сайті. Для того, щоб встановити відступи, необхідно перейти в налаштування елемента, до вкладки «Стиль» та змінити значення «Проміжок». Максимальне значення проміжку становить 100 px.

Новий елемент «Меню» у Flex block

Тепер ви можете додати елемент «Меню» у Flex block — це дозволить вам краще розташовувати інтерактивні елементи на сайті. Серед налаштувань меню доступні: зміна ширини, шрифту, кольору та розміру тексту, вид меню (горизонтальний чи вертикальний), а також можливість вказувати проміжок між пунктами меню.

Можливість додати обкладинку в елемент "Відео"

Ми додали можливість додати обкладинку в елемент "Відео" — це дозволить вам краще налаштовувати зовнішній вигляд цього елементу на сайті. Для того, щоб встановити зображення, необхідно перейти у вкладку "Стиль" в налаштуваннях "Відео" та активувати перемикач "Зображення-обкладинка".


Можливість змінити іконку в елементі "Мовне меню"

Ми додали можливість змінювати іконки в елементі "Мовне меню" — це дозволить вам створювати унікальне відображення цього елемента на сайті. За замовчуванням, встановлюється прапор країни, але ви можете змінити цю іконку на іншу. За необхідності, ви можете встановити стандартну іконку, обравши опцію "Встановити типовий прапор".

 

Відображення помилки в елементі та блоці "Вбудований код"

Тепер під час внесення коду до елемента "Вбудований код", в нижній частині елемента, буде з’являтися сповіщення про наявні помилки. Таким чином ви зможете одразу виправити негаразди в коді, або прибрати зайві частини, що забезпечить правильне відображення на сайті.

 

Функція "Ізолювати стилі" в елементі та блоці "Вбудований код"

Ми додали в редактор опцію "Ізолювати стилі" в елементі "Вбудований код" — це дозволить вам налаштовувати стиль лише одного конкретного елемента. 

Таким чином під час написання CSS-коду, він не впливатиме на інші елементи у редакторі. Перемикач "Ізолювати стилі" автоматично активований, але, за необхідності, у вас є можливість деактивувати його. 


Підтримка LESS у елементі та блоці "Вбудований код"

У елементі та блоці "Вбудований код" з’явилася підтримка LESS — це дасть вам більше простору для втілення просунутих рішень на сайті. 

LESS — це препроцессор, мова написання стилів, яка дозволяє вкладувати CSS-правила одне в одне, тобто, краще структурувати код, виконувати математичні операції, використовувати вбудовані функції та чимало іншого. 


Можливість вимкнути автоматичне відображення відстаней між елементами

Ми додали можливість вимкнути автопоказ відстаней у редакторі — це допоможе покращити видимість при великій кількості елементів у блоці. 

Для того, щоб вимкнути автопоказ, необхідно деактивувати перемикач "Показувати відстань" у навігаційній панелі у редакторі. Після деактивації перемикача відстані будуть відображатися лише за затискання клавіші Alt (для Windows) або Option (для macOS). За замовчуванням, автопоказ увімкнений. 


Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації