Можливість додати обкладинку в елемент "Відео"

Ми додали можливість додати обкладинку в елемент "Відео" — це дозволить вам краще налаштовувати зовнішній вигляд цього елементу на сайті. Для того, щоб встановити зображення, необхідно перейти у вкладку "Стиль" в налаштуваннях "Відео" та активувати перемикач "Зображення-обкладинка".


Можливість змінити іконку в елементі "Мовне меню"

Ми додали можливість змінювати іконки в елементі "Мовне меню" — це дозволить вам створювати унікальне відображення цього елемента на сайті. За замовчуванням, встановлюється прапор країни, але ви можете змінити цю іконку на іншу. За необхідності, ви можете встановити стандартну іконку, обравши опцію "Встановити типовий прапор".

 

Відображення помилки в елементі та блоці "Вбудований код"

Тепер під час внесення коду до елемента "Вбудований код", в нижній частині елемента, буде з’являтися сповіщення про наявні помилки. Таким чином ви зможете одразу виправити негаразди в коді, або прибрати зайві частини, що забезпечить правильне відображення на сайті.

 

Функція "Ізолювати стилі" в елементі та блоці "Вбудований код"

Ми додали в редактор опцію "Ізолювати стилі" в елементі "Вбудований код" — це дозволить вам налаштовувати стиль лише одного конкретного елемента. 

Таким чином під час написання CSS-коду, він не впливатиме на інші елементи у редакторі. Перемикач "Ізолювати стилі" автоматично активований, але, за необхідності, у вас є можливість деактивувати його. 


Підтримка LESS у елементі та блоці "Вбудований код"

У елементі та блоці "Вбудований код" з’явилася підтримка LESS — це дасть вам більше простору для втілення просунутих рішень на сайті. 

LESS — це препроцессор, мова написання стилів, яка дозволяє вкладувати CSS-правила одне в одне, тобто, краще структурувати код, виконувати математичні операції, використовувати вбудовані функції та чимало іншого. 


Можливість вимкнути автоматичне відображення відстаней між елементами

Ми додали можливість вимкнути автопоказ відстаней у редакторі — це допоможе покращити видимість при великій кількості елементів у блоці. 

Для того, щоб вимкнути автопоказ, необхідно деактивувати перемикач "Показувати відстань" у навігаційній панелі у редакторі. Після деактивації перемикача відстані будуть відображатися лише за затискання клавіші Alt (для Windows) або Option (для macOS). За замовчуванням, автопоказ увімкнений. 


Вивантаження замовлень за певний період

Ми додали можливість вивантажувати замовлення за певний часовий проміжок — це дозволить вам швидше та зручніше оперувати даними про покупки у вашому магазині. 

Тепер на сторінці "Замовлення" в налаштуваннях магазину ви можете обрати період, за який відобразити та вивантажити замовлення. Серед варіантів за поточний день, попередній, останні 7 днів, 30 днів, 6 місяців або 12 місяців.

 

Зміна стилю тексту в елементі "Мовне меню"

Ми додали можливість змінювати стиль тексту в елементі "Мовне меню" — це дозволить вам краще налаштовувати зовнішній вигляд цього елемента на сайті. Серед доступних налаштувань тексту: вага, розмір, курсив, підкреслення, колір, а також можливість встановити міжбуквенний інтервал.

Підключення декількох Telegram чатів до контактних форм

Ми додали можливість підключити декілька Telegram чатів у розділі керування формами — це дасть вам більше можливостей, наприклад, якщо вам необхідно передавати інформацію декільком співробітникам або у різні групи в Телеграмі. Для того, щоб підключити декілька Telegram чатів до форм, необхідно перейти в розділ "Керування формами" в налаштуваннях сайту, натиснути на кнопку "Додати інтеграцію" та ввести ID першого чату. Після цього, ви можете знову натиснути на кнопку "Додати інтеграцію" та підключити додаткові чати.

Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації