Тіні для елементів колекції

Колекції отримали додатковий функціонал — тіні. Ви можете додати тіні, активувавши відповідний перемикач у вкладці “Стилі” в налаштуваннях колекції. Ви можете змінювати розмір тіні, ступінь розмиття, а також позиціювання тіні за осями X та Y. 

Після активації перемикача “Тінь”, вони будуть автоматично додані до всіх карток в колекції. Звертаємо увагу, що встановлення тіні недоступне, якщо у карток не встановлено фон. 

Клікабельні показники на сторінці “Мої сайти”

Тепер на сторінці “Мої сайти” показники у правому нижньому куті біля кожного сайту стали клікабельними, що дозволить вам переходити на відповідні сторінки в налаштуваннях сайту. Тобто після натискання на показники “Всього відвідувань”, “Всього замовлень” та “Всього заявок” буде відкрито сторінку у налаштуваннях сайту — статистика відвідувань, список замовлень та відповіді з форм відповідно.

Обведення для елементів колекції

Елемент “Колекції” отримав обведення — це дозволить краще кастомізувати цей елемент на сайті. Ви можете додати обведення у вкладці “Стилі” в налаштуваннях колекцій.

Серед налаштувань обведень доступні: зміна товщини, кольору та стилів, серед яких суцільна, штрихова та пунктирна лінії.  Варто зазначити, що додавання обведення недоступне, якщо у карток не встановлено фон. 

Налаштування позиціювання зображення для мобільних пристроїв

Ми додали можливість змінювати область відображення зображень окремо для різних пристроїв, що дасть вам більше опцій для адаптації вашого сайту для мобільних девайсів. Тепер ви можете окремо змінювати позиціонування зображення задля необхідного вам відображення на всіх девайсах у редакторі мобільної версії — це особливо корисно, якщо для різних пристроїв ви вказали зображенням інші розміри чи пропорції. 

Бібліотека фігур та нові фігури у Flex block

Ми додали бібліотеку фігур — під час редагування елементу “Фігура” ви можете натиснути на кнопку “Більше фігур” та побачити всі наявні позиції. Станом на зараз бібліотека налічує 10 фігур. Серед нових було додано:

  • Ромб;
  • Ромб із увігнутими сторонами;
  • Заокруглений ромб із увігнутими сторонами;
  • 10-кінцева фігура;
  • Напівколо;
  • Шестикутник;
  • Пляма.

Пляма не має чіткої форми, що дозволяє створювати унікальні рішення на вашому сайті. Окрім цього, всі фігури можна вільно переміщувати, змінювати їхній розмір та колір, додавати дію при натисканні та зображення. 

Збільшено максимальну товщину обведення

Ми збільшили максимальну товщину обведення для елементів до 30 пікселів — це дає змогу краще кастомізувати зовнішній вигляд вашого сайту. Станом на зараз обведення доступне для фігур (квадрат та коло), зображень, елементів колекції та колонок.

Притягування елементів під час обертання

Тепер притягування також наявне під час зміни кута нахилу елементу. Притягування відбувається під час повороту елементів до кожних 15 градусів повороту, коли елементу залишається 3° до кута, що кратний 15. Тобто коли ви повертаєте елемент і він досягає 12° повороту, то він автоматично довернеться до 15°. Аналогічно довертання відбувається до 30°, 45°, 60°, 75° тощо. Ви можете запобігти притягуванню, деактивувавши перемикач «Притягування до об’єктів» у розділі «Інструменти» в панелі навігації редактора, або ж задаючи значення кута нахилу в налаштуваннях елемента.

Покращення перенесення сайтів в інший акаунт

Ми оновили функціонал передачі сайтів іншим користувачам — тепер ви можете перенести свій сайт до акаунту іншого користувача на Weblium усього в декілька кліків навіть з безкоштовною або пробною підпискою! Також відтепер отримувачу сайту необов'язково купувати платну підписку — передача та отримання сайту повністю безкоштовні з будь-якою підпискою. Це зручно, якщо ви створюєте сайти на замовлення і бажаєте передати готовий сайт вашому клієнту або ж перенести сайт до свого іншого акаунту.

При цьому якщо ви переносите сайт, що був на платній підписці, то у вас в акаунті залишиться слот з активною платною підпискою. Цю підписку можна буде застосувати до іншого вашого сайту.

Глобальна шапка та підвал сайту для кожної мовної версії сайту

Ми зробили глобальні шапки (хедери) та підвали (футери) сайту незалежними для різних мовних версій — це оновлення дозволить вам зручніше та швидше налаштовувати та редагувати окремі мовні версії сайту, а також активовувати на кожній мовній версії прозорість та закріплення глобальної шапки сайту. Таким чином зміни глобального хедера або футера застосовується лише для однієї мовної версії: наприклад, редагування хедеру для української версії сайту не буде впливати на англійську версію.

Прискорення встановлення інтернет-магазину

Ми оптимізували процес створення магазину — тепер після натискання кнопки для підключення інтернет-магазину завантаження буде відбуватися суттєво швидше.  Додавати інтернет-магазин до ваших сайтів стало ще зручніше.

Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації