Тримайте руку на пульсі

Тепер нові шаблони можна легко розпізнати за наявності спеціальних маркерів "Оновлено" та "Редизайн". Разом із нашими оновленими шаблонами ви отримаєте максимум прискорення на старті! Ви завжди можете ознайомитись з новинками у нашому каталозі.


Додано нові соціальні мережі для лінкування на сайті

Маєте канал у Discord або TikTok? Тепер посилання на них також можна додати на свій сайт! Це допоможе вам розширити власну аудиторію, а клієнти зможуть вибирати найбільш зручні соцмережі для комунікації з вами.


Нові платіжні методи Square, GiroPay, PayFast, Paystack, Fondy, UAPAY, Portmone

Ми додали одразу 7 нових платіжних систем! Тепер у ваших клієнтів з'явиться ще більше можливостей для оплати товарів та послуг.
Впевнено розширюйте свій бізнес, відкриваючи нові регіони.


Розділяй і володарюй

Навіщо витрачати час на редагування кожної одиниці товару окремо, коли це можна зробити в один клік? З новою функцією редагування відразу кількох об'єктів - ви заощадите дорогоцінний час для вдосконалення та організації вашого магазину! Нові товари тепер створюються в окремому модулі, що дозволяє усунути будь-які відволікаючі від роботи фактори.


Отримуйте сповіщення про замовлення через Viber, Zapier або прямо на імейл

Авжеж, ми не обмежимося лише інтеграцією з Telegram - тепер всі сповіщення доступні в Viber, Zapier або прямо на вашому імейлі!
Підключіть Viber або Zapier до магазину, щоб отримувати повідомлення про важливі події через зручний месенджер!


Yandex.Market

You can import products from Your Store to Yandex.Market - popular Russian advertising platform. This will help expand the geography of sales and reach an even larger audience. Adding, deleting, or modifying a product in the Welblium store automatically updates the product catalog on the Market, decreasing the amount of manual work. 

Learn more on how to connect Yandex.Market to Your Store in our Help CenterПоліпшення інтерфейсу редактора

Зустрічайте абсолютно новий Інтерфейс, який втілює ваші ідеї простішого та легшого дизайну. Час це гроші, тому дозвольте нам зекономити його, а ви продовжуйте створювати свій безумовно великий проєкт. Ми видалили непотрібні переходи та реорганізували ваш робочий простір, щоб вам не доводилося витрачати додатковий час на переходи між вкладками або виконувати додаткові дії, просто щоб відкрити Налаштування. Тепер все згруповано та розташовано ліворуч. Форми кожної вкладки, інструменту та кнопки інтерфейсу тепер настільки практичні, що ви отримуєте чітке бачення свого сайту та нічого зайвого. Отже, давайте перейдемо до справи та дізнаємося, наскільки простіше  тепер стало працювати з вашим сайтом.


Вдосконалення прихованих полей в формах для збору додаткових даних

Ми оновили функціонал додавання прихованих полів в контактні форми для передачі довільних значень або параметрів UTM-міток. Тепер ви можете адекватно аналізувати ефективність різних форм на вашому сайті, використовуючи унікальні ідентифікатори, а також оцінювати якість вхідного трафіку і його конвертованість в ліди.


Відключення лічільників кількості товарів

У модулі "Магазин" з'явилася можливість відключити лічильники кількості товарів на головній сторінці магазину і сторінках товарних категорій. Це може бути корисно в тих випадках, коли власник сайту не хоче афішувати точну кількість товарів у своєму магазині.


Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації