Зміна пропорцій та позиціонування зображення у Flex block

У редакторі Weblium з’явилася можливість змінювати пропорції у зображень всередині Flex block та у зображень з абсолютним позиціонуванням у звичайних блоках. Наприклад, ви можете зробити зображення вужчим, ширшим або змінити його висоту — тобто сформувати необхідний вам прямокутник, що міститиме зображення. А потім за допомогою окремої кнопки налаштувати те, яка частина зображення буде відображена у цьому прямокутнику. При цьому у налаштуваннях зображення ви можете активувати перемикач “Масштабувати”, щоб повернутися до режиму зміни розміру зображення зі збереженням пропорцій.

Також ви можете змінювати розмір зображення, зберігаючи його пропорції, шляхом утримання кнопки Shift у режимі заповнення (коли вимкнено перемикач "Масштабувати").

Збільшено максимальну висоту Flex block

Ми змінили максимальну висоту Flex block. Тепер, замість 2000 пікселів, висота блоку становить 3000 пікселів. Це дозволить розмістити більше елементів всередині блоку та краще втілити ваше дизайнерське бачення під час створення сайту.

Керування кількома елементами одночасно у Flex block

Ми додали можливість керувати кількома елементами у Flex block одночасно. Ви можете виділити декілька елементів мишкою або ж послідовно клікнути лівою кнопкою миші на елементи, затиснувши клавішу Shift. Таким чином, ви зможете одночасно переміщувати, дублювати та видаляти декілька елементів в блоці, а також здійснювати вирівнювання контенту всередині виділеної групи елементів. Це дозволить суттєво зменшити час редагування блоку. 

Пересування елементів у Flex block лише за 1 віссю (X або Y)

Тепер у вас з’явилася можливість переміщувати елементи лише за 1 віссю у Flex block. Під час переміщення елемента за допомогою мишки, треба затиснути клавішу Shift, щоб зафіксувати його розташування за віссю X або Y. Поки клавіша Shift затиснута, елемент буде переміщуватися лише по тій осі, за якою ви почали його переміщувати. Це дозволяє зручніше керувати частинами вашого сайту — наприклад, якщо вам необхідно посунути зображення лише вліво чи вправо, завдяки цьому функціоналу ви зможете уникнути випадкового зміщення елементу по вертикалі (вниз чи вгору). 

Можливість редагувати планшетну версію сайту

Ми додали можливість окремо редагувати версію сайту для відображення на планшетах. За замовчуванням під час внесення змін у комп’ютерній версії сайту зміни автоматично застосовуються для мобільної та планшетної версій. Тепер ви можете змінити певні налаштування елементу чи блоку окремо для планшетної версії сайту, після чого цей параметр буде налаштовуватися незалежно від комп’ютерної версії сайту. Наприклад, таким чином можна окремо вказати для відображення на планшетах вирівнювання тексту, відступи всередині блоку, вирівнювання елементів колекції, налаштування шрифту тощо.

Інтеграція з Bookon CRM

Завдяки інтеграції з Bookon CRM від Binotel ви можете автоматизувати прийом заявок від клієнтів у сферах надання послуг. Це може бути зручним, наприклад, для запису клієнтів до салону краси, шиномонтажу, на уроки музики тощо. Bookon CRM дозволяє отримувати заявки цілодобово у онлайн-режимі, керувати записами ваших клієнтів на певний час, контролювати процес надання послуг і отримувати інформацію про навантаження на членів вашої команди. Тепер ведення бізнесу стало ще зручнішим!

Притягування елементів до інших об’єктів у Flex block

Ми додали притягування елементів до інших об’єктів під час вільного розміщення елементів у Flex block та звичайному блоці. Притягування елементу відбувається, коли він наближається на менше ніж 5 пікселів до іншого вільно розміщеного елемента або ж межі чи центру блоку. Водночас з’являється червона лінія, яка відображає до якої межі відбулося притягування. Окрім цього, під час переміщення елементів за допомогою стрілочок на клавіатурі притягування не здійснюється — це зручно, коли вам необхідно розмістити елемент на відстані менше ніж 5 пікселів від об’єкту, до якого відбувається притягування. 

Підключення одночасно 3 вебхуків до інтернет-магазину

Тепер ви можете підключити одночасно до трьох вебхуків до вашого інтернет-магазину. Вебхуки дозволяють надсилати інформацію про замовлення на сторонні сервіси, які підтримують отримання вебхуків, навіть якщо у Weblium немає інтеграції з цими сервісами. Підключення вебхуків дозволяє фіксувати інформацію про замовлення у необхідних вам сторонніх сервісах (наприклад, Zapier, Sales Drive CRM тощо), що суттєво розширює ваші можливості.

Оновлення AI Writing до GPT-3.5

Ми оновили наш функціонал для генерації текстів AI Writing до технології, яку використовує ChatGPT-3.5. Модель GPT-3.5 є ефективнішою та дозволяє використовувати отримувати ще якісніші тексти за допомогою штучного інтелекту. GPT-3.5 приймає запити десятками різних мов та враховує ще більшу кількість різноманітних параметрів у своїй роботі. Штучний інтелект стає ще ближчим і простішим!

Експорт відповідей з контактних форм за певний період

Ми додали можливість вивантажувати відповіді не лише з усіх контактних форм одночасно, але й лишень з певної окремої форми. Також відтепер ви можете вивантажити як усі наявні відповіді, так і відповіді тільки за певний часовий проміжок. Наприклад, це може бути зручно, коли ви вже отримали багато тисяч заявок з форм і одночасне їхнє вивантаження займає певний час — у такому разі можна експортувати лише останні нові відповіді та зекономити час.

Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації