Тіні для елементу “Фігура”

Ми додали тіні для елементу “Фігура” у Flex block — це дозволить краще налаштовувати зовнішній вигляд фігур у блоці та надавати їм унікальний стиль. Щоб додати тіні до фігури, необхідно активувати перемикач “Тінь” в налаштуваннях фігури. 

Ви можете змінювати положення тіні за осями X та Y, встановивши для них окремі значення, розмір тіні, а також ступінь розмиття. Окрім цього, застосувавши до налаштувань X або Y від’ємні значення (наприклад -30), щоб розташувати тінь ліворуч (X) або зверху (Y) відносно фігури.

Дублювання елементів за допомогою комбінації Ctrl (Command) + C та Ctrl+V

Тепер ви можете дублювати елементи використовуючи комбінацію клавіш Ctrl+C та Ctrl+V (для Windows) або Cmd+C та Cmd+V (для macOS). Копія елемента з’явиться поруч з оригінальним, матиме всі застосовані до нього налаштування та буде одразу доступна для вільного розташування в блоці. 

Відображення відстаней від елемента до краю блока та під час накладання елементів

Ми оновили відображення відстаней у Flex block і тепер ви можете побачити відстань від краю одного елемента до іншого при накладанні. Для того, щоб побачити відстань двох елементів, що накладені один на одного, необхідно затиснути клавішу Alt (для Windows) або ж Option (для macOS). Окрім цього, ви можете побачити відстань від елемента до меж блока, клікнувши на елемент та затиснувши відповідну клавішу. А також якщо ви наблизите елемент ближче ніж 100 пікселів до краю блоку, то відстань до нього буде відображатися автоматично.

Дублювання елементів за допомогою клавіші Alt (Option)

Тепер у Flex block ви можете дублювати елементи, затискаючи клавішу Alt (для Windows) або ж Option (для macOS). Для цього достатньо затиснути відповідну клавішу та почати переміщувати обраний елемент. Після виконання цієї дії автоматично створюється копія обраного об’єкта і ви можете одразу розташувати його деінде в блоці.

Обведення для елементу “Фігура”

В налаштуваннях фігур стало можливим застосувати обведення, за допомогою якого ви можете додатково кастомізувати фігури у блоці. Для того, щоб додати обведення до фігури, необхідно перейти в її налаштування та активувати перемикач “Обведення”. Ви можете встановити товщину обведення від 1 до 30 пікселів, змінити його колір та стиль. Серед доступних стилів: суцільна, пунктирна та штрихова лінії

Надсилання до KeyCRM інформації про статус оплати

Відтепер під час створення замовлень покупцями у вашому інтернет-магазині до KeyCRM також передається інформація про статус оплати замовлення, якщо до вашого сайту підключена ця інтеграція. Це дозволить вам швидше опрацьовувати замовлення у KeyCRM та поліпшити взаємодію з клієнтами. 

Елемент “Роздільник” у Flex block та зміна його стилю

У Flex block з’явився новий абсолютний елемент – “Роздільник”. Цей елемент отримав нові налаштування кастомізації — окрім можливості змінити довжину, товщину та колір лінії, ви також можете обрати стилі роздільника. Нині доступні такі стилі як суцільна лінія, подвійна лінія, з прочерком та з маленьким прочерком. Також ви можете обрати товщину лінії в діапазоні від 1 до 5 пікселів. 

Зміна розміру одразу декількох елементів

Ми додали можливість змінювати розмір одразу декількох елементів у Flex block — за допомогою виділення групи елементів ви можете одночасно змінити розмір кожного з них. Під час групового збільшення чи зменшення зображення зміна розміру буде відбуватися відповідно до заданих налаштувань — наприклад, якщо у налаштуваннях зображення увімкнено перемикач “Масштабувати”, то це зображення буде змінювати розмір пропорційно, і навпаки, якщо перемикач “Масштабувати” було б вимкнено. Також  якщо затиснути клавішу Shift, зміна розміру зображень завжди буде відбуватися пропорційно. 

Також радимо взяти до уваги, що в елементі “Текст” неможливо змінити висоту під час зміни розміру групи елементів. 

Інтеграція з платіжною системою RozetkaPay

Ми додали інтеграцію з RozetkaPay — платіжною системою від маркетплейсу Rozetka. З її допомогою ви можете розширити інструменти для взаємодії з клієнтами та надати відвідувачам сайту більше опцій для оплати їхніх замовлень.

Іконка соціальної мережі X

Тепер в розділі “Посилання на соцмережі” з’явилася іконка соціальної мережі X (раніше Twitter). Ми не змінили наявну іконку Twitter на сайтах, тому , за бажанням, ви можете замінити старий логотип Twitter з пташечкою на новий — X — що дозволить вам відобразити актуальну іконку цієї соцмережі.

Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації