Керування кількома елементами одночасно у Flex block

Ми додали можливість керувати кількома елементами у Flex block одночасно. Ви можете виділити декілька елементів мишкою або ж послідовно клікнути лівою кнопкою миші на елементи, затиснувши клавішу Shift. Таким чином, ви зможете одночасно переміщувати, дублювати та видаляти декілька елементів в блоці, а також здійснювати вирівнювання контенту всередині виділеної групи елементів. Це дозволить суттєво зменшити час редагування блоку. 

Пересування елементів у Flex block лише за 1 віссю (X або Y)

Тепер у вас з’явилася можливість переміщувати елементи лише за 1 віссю у Flex block. Під час переміщення елемента за допомогою мишки, треба затиснути клавішу Shift, щоб зафіксувати його розташування за віссю X або Y. Поки клавіша Shift затиснута, елемент буде переміщуватися лише по тій осі, за якою ви почали його переміщувати. Це дозволяє зручніше керувати частинами вашого сайту — наприклад, якщо вам необхідно посунути зображення лише вліво чи вправо, завдяки цьому функціоналу ви зможете уникнути випадкового зміщення елементу по вертикалі (вниз чи вгору). 

Можливість редагувати планшетну версію сайту

Ми додали можливість окремо редагувати версію сайту для відображення на планшетах. За замовчуванням під час внесення змін у комп’ютерній версії сайту зміни автоматично застосовуються для мобільної та планшетної версій. Тепер ви можете змінити певні налаштування елементу чи блоку окремо для планшетної версії сайту, після чого цей параметр буде налаштовуватися незалежно від комп’ютерної версії сайту. Наприклад, таким чином можна окремо вказати для відображення на планшетах вирівнювання тексту, відступи всередині блоку, вирівнювання елементів колекції, налаштування шрифту тощо.

Притягування елементів до інших об’єктів у Flex block

Ми додали притягування елементів до інших об’єктів під час вільного розміщення елементів у Flex block та звичайному блоці. Притягування елементу відбувається, коли він наближається на менше ніж 5 пікселів до іншого вільно розміщеного елемента або ж межі чи центру блоку. Водночас з’являється червона лінія, яка відображає до якої межі відбулося притягування. Окрім цього, під час переміщення елементів за допомогою стрілочок на клавіатурі притягування не здійснюється — це зручно, коли вам необхідно розмістити елемент на відстані менше ніж 5 пікселів від об’єкту, до якого відбувається притягування. 

Підключення одночасно 3 вебхуків до інтернет-магазину

Тепер ви можете підключити одночасно до трьох вебхуків до вашого інтернет-магазину. Вебхуки дозволяють надсилати інформацію про замовлення на сторонні сервіси, які підтримують отримання вебхуків, навіть якщо у Weblium немає інтеграції з цими сервісами. Підключення вебхуків дозволяє фіксувати інформацію про замовлення у необхідних вам сторонніх сервісах (наприклад, Zapier, Sales Drive CRM тощо), що суттєво розширює ваші можливості.

Оновлення AI Writing до GPT-3.5

Ми оновили наш функціонал для генерації текстів AI Writing до технології, яку використовує ChatGPT-3.5. Модель GPT-3.5 є ефективнішою та дозволяє використовувати отримувати ще якісніші тексти за допомогою штучного інтелекту. GPT-3.5 приймає запити десятками різних мов та враховує ще більшу кількість різноманітних параметрів у своїй роботі. Штучний інтелект стає ще ближчим і простішим!

Експорт відповідей з контактних форм за певний період

Ми додали можливість вивантажувати відповіді не лише з усіх контактних форм одночасно, але й лишень з певної окремої форми. Також відтепер ви можете вивантажити як усі наявні відповіді, так і відповіді тільки за певний часовий проміжок. Наприклад, це може бути зручно, коли ви вже отримали багато тисяч заявок з форм і одночасне їхнє вивантаження займає певний час — у такому разі можна експортувати лише останні нові відповіді та зекономити час.

AI Writing для інтернет-магазину

AI Writing тепер доступний не лише у редакторі сайту, а й у вашому інтернет-магазині. Ви маєте змогу створювати та покращувати описи товарів, а також перекладати їх на інші мови за допомогою штучного інтелекту на основі технології ChatGPT. Це дозволить пришвидшити написання текстів під час роботи з товарами у вашому інтернет-магазині. 

Автоналаштування мобільного відображення сайту на основі комп'ютерної версії

Якщо ви налаштували відступи блоків, шрифти чи фігурні розмежовувачі окремо для відображення на мобільній версії сайту, тепер ви маєте змогу повернути їхній взаємозв'язок з комп'ютерною версією сайту. Коли ви змінюєте одне з вищезгаданих налаштувань певного елементу окремо для відображення на смартфонах, то це налаштування цього конкретного елементу надалі необхідно незалежно вручну редагувати для комп'ютерної та мобільної версії сайту. Проте тепер за допомогою кнопки "Автоналаштування" ви можете відновити автоматичну адаптацію цих налаштувань для смартфонів на основі комп'ютерної версії сайту.

Це необхідно у випадках, коли ви вручну вказали певні налаштування для смартфону, але потім вирішили, що вам буде зручніше редагувати ці налаштування лише на комп'ютерній версії сайту, а щоб для мобільної версії сайту все було адаптовано автоматично.

Індикатор пристрою під час редагування відступів блоку

Індикатор пристрою дозволяє краще орієнтуватися під час редагування внутрішніх відступів блоку на сайті. Цей індикатор відображає, на якому девайсі будуть застосовані зміни, коли ви змінюєте відступи блока за допомогою затиску лівої клавіші миші на межі блоку. Ви зможете наочно побачити, чи зміни торкнуться всіх версій сайту (у разі відсутності певних іконок), чи лише мобільної або комп’ютерної версії сайту, що буде відображено позначкою із зображеним відповідним пристроєм.

Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації