Елемент "Іконки соцмереж" у Flex block

Ми додали новий елемент "Іконки соцмереж" у Flex block — це дасть більше простору для редагування цього елемента на сайті. Розмір елемента змінюється в залежності від кількості іконок та їхнього розміру. 


Імпорт блоку з Figma

Відтепер у редакторі з’явилася можливість переносити окремі блоки з Figma до редактору вашого сайту, що дозволить суттєво пришвидшити процес перетворення макета на готовий сайт. Для цього достатньо 1 раз у редакторі на Weblium додати токен з Figma і після цього ви можете послідовно імпортувати до порожніх Flex block фрейми з Figma, додаючи у редакторі посилання на них. Зображення, тексти, фон блоку тощо будуть автоматично перенесені на ваш сайт.

Рекомендуємо ознайомитися з нашими інструкціями та підказками у Базі знань задля отримання якнайкращого результату під час імпорту блоку. Створення сайтів стало ще швидшим та зручнішим!

Можливість додати "Мовне меню" в Custom block та футер (підвал) сайту

Відтепер у редакторі з’явилася можливість додати елемент "Мовне меню" в Custom block, а також футер (підвал) сайту. Це нововведення дозволить вам додавати мовне меню в різні частини вашого сайту, а також додавати його до попапів.

 

Тінь в елементі "Відео"

Ми додали можливість налаштування тіні в елементі "Відео" — це дасть вам більше простору для роботи над зовнішнім виглядом цього елемента. Щоб додати тінь до відео, вам необхідно перейти у налаштування елемента до вкладки "Стиль" та активувати перемикач "Тінь". Ви можете змінювати позиціонування тіні за осями X та Y, ступінь розмиття, її розмір та колір.


Копіювання попапів на інші сайти

Тепер ви можете копіювати спливаючі вікна з одного сайту на інший — це дозволить вам ефективніше створювати нові сайти, використовуючи заготовки. Таким чином, ви можете розробити дизайн попапу для одного сайту та скопіювати його на інший, змінивши наповнення. Робота над новими проєктами стала зручнішою!


Елемент "Контактна форма" у Flex block

Ми додали елемент "Контактна форма" у Flex block — це дозволить вам краще налаштовувати елементи взаємодії з користувачами на сайті. Ви можете вільно переміщувати, дублювати та обертати цей елемент, а також змінювати його розмір. Окрім цього, для форм доступні стандартні налаштування, як і в статичному елементі: додавання та видалення полів, дія після відправлення запиту форми та зміна стилю її кнопки.


Елемент "Вбудований код" у Flex block

Ми додали елемент "Вбудований код" до Flex block — це дозволить вам створювати ще більш функціональні сайти за допомогою коду.

Окрім цього, під час використання коду у Flex block, тепер ви одразу бачитимете результат дії коду у редакторі, що дозволить вам одразу переконатися у правильності його роботи.


Заокруглення кутів в елементі «Відео»

Ми додали заокруглення кутів в елементі «Відео» — це дозволить вам краще налаштовувати зовнішній вигляд цього елемента на сайті. Для того, аби додати заокруглення для відео, треба перейти в налаштування елемента до вкладки «Стиль» та задати радіус заокруглення. Ви можете заокруглювати як один окремий кут, так і всі кути одночасно.


Заокруглення кутів в колонках

Тепер в налаштуваннях колонок з’явилося заокруглення кутів — це дає більше опцій для редагування цієї складової сайту. Заокруглення кутів доступне у вкладці “Стилі” в налаштуваннях колонок. Ви можете змінити радіус заокруглення для одного окремого кута або для всіх кутів одночасно. Зауважимо, що заокруглення кутів можливе, лише якщо в колонки встановлено фон.


Обведення для "Відео"

Серед налаштувань кастомізації відео з’явилося обведення — це дозволить створювати унікальні рішення із цим елементом. Для того, аби додати обведення до відео, вам необхідно перейти у налаштування вищезазначеного елемента до вкладки "Стиль" та активувати перемикач "Обведення". Ви можете змінювати товщину лінії, її колір, а також стилі, серед котрих суцільна лінія, штрихова та пунктирна.


Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації