Обведення для елементу «Зображення»

Ми додали налаштування обведення в елемент зображення — це дасть вам можливість краще налаштовувати зовнішній вигляд цього елемента. Щоб додати обведення вам необхідно перейти в налаштування зображення, відкрити вкладку «Стилі» та активувати перемикач «Обведення». Ви можете змінювати товщину та стилі обведення.

Індикатор пристрою в панелі елемента

Відтепер під час переміщення елемента у Flex block ви будете бачити індикатор девайса — те, на яких пристроях буде відображено цю зміну. Це дозволить вам краще орієнтуватися під час адаптації вашого сайту під різні пристрої.

Тепер, коли ви розриваєте зв’язок між комп’ютерною та мобільною або планшетною версіями, ви будете бачити індикатор поруч із розташуванням елемента за осями X та Y у панелі під елементом.

Кнопка “Показати всі тарифи” у розділі Підписка

Тепер у розділі “Підписка” в налаштуваннях сайту з’явилася кнопка “Показати всі тарифи”, що дозволить вам переходити на сторінку придбання чи підвищення підписки також з цих налаштувань. 

При натисканні на кнопку “Показати всі тарифи” ви побачите доступні тарифні плани, до яких ви можете оновитися.

Кастомізація тіні в елементі “Фігура” для різних пристроїв

Ми додали можливість налаштовувати зовнішній вигляд тіні у фігурах окремо для різних пристроїв — це дозволить вам краще адаптовувати елементи на сайті. 

Після додавання фігури та тіні на комп’ютерній версії сайту, ви можете перейти в редактор мобільної версії та почати редагувати розташування, розмір або ступінь розмиття тіні. Після цього зв’язок з комп’ютерною версією фігури буде розірвано і ви зможете окремо кастомізувати тінь для мобільних пристроїв. 

Декілька глобальних блоків в межах одного сайту

Тепер у вас є можливість створювати декілька глобальних блоків для одного сайту. Це дозволить вам створювати окремі хедери та футери для різних версій сайту.

Це нововведення дозволить вам відображати різні глобальні блоки на різних сторінках сайту. Наприклад, ви можете створити один хедер для домашньої сторінки, а інший для сторінки переваг, наповнити їх контентом, а потім приховати кожен із них на необхідних вам сторінках.  

Тінь для елементу “Зображення”

Ми додали можливість застосування тіні для зображень — це дозволить краще налаштовувати зовнішній вигляд цього елементу на сайті. Щоб додати тіні, необхідно перейти у вкладку “Стилі” в налаштуваннях зображення та активувати відповідний перемикач.

Ви можете змінювати розташування тіні за осями X та Y, її розмір, а також ступінь розмитості. 

Тінь для колонок

Ми додали можливість застосовувати тіні до колонок — це дасть вам розширені можливості для створення унікального дизайну на сайті. Щоб додати тіні, перейдіть до вкладки “Стилі” в налаштуваннях колонки та активуйте перемикач “Тінь”. Втім, важливо врахувати, що для того, щоб додати тінь для колекції, необхідно встановити фон. 

Обведення для колонок

Ми додали обведення в колонках — це дозволить вам краще кастомізувати цю складову сайта. Щоб додати обведення, необхідно зайти до налаштувань колонки, перейти в розділ “Стилі” та активувати перемикач “Обведення”.

Зверніть увагу, що додавання обведення можливе, лише якщо в колонки встановлено фон. 

Приховування глобальних блоків на різних девайсах

Ми додали можливість приховувати глобальні блоки на різних пристроях — це дозволить вам створювати різні версії шапок (хедерів) та підвалів (футерів) сайту для комп’ютерної, мобільної та планшетної версії сайту. 

Таким чином ви можете створити декілька глобальних блоків з абсолютно різним наповненням та приховати кожен з них на необхідних вам версіях. Окрім цього, ви можете приховати блоки одночасно на кількох версіях сайту, що дозволить вам зручніше адаптовувати різні його версії.

Скорочений перелік мов у розділі "Багатомовність"

Ми скоротили перелік мов у розділі "Багатомовність" — тепер відображаються 10 найпопулярніших позицій, що пришвидшує їхній пошук під час додавання нової мовної версії. Втім, ви можете знайти іншу бажану мову для свого сайту, увівши її назву у пошукову стрічку.

Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації