Вивантаження замовлень за певний період

Ми додали можливість вивантажувати замовлення за певний часовий проміжок — це дозволить вам швидше та зручніше оперувати даними про покупки у вашому магазині. 

Тепер на сторінці "Замовлення" в налаштуваннях магазину ви можете обрати період, за який відобразити та вивантажити замовлення. Серед варіантів за поточний день, попередній, останні 7 днів, 30 днів, 6 місяців або 12 місяців.

 

Зміна стилю тексту в елементі "Мовне меню"

Ми додали можливість змінювати стиль тексту в елементі "Мовне меню" — це дозволить вам краще налаштовувати зовнішній вигляд цього елемента на сайті. Серед доступних налаштувань тексту: вага, розмір, курсив, підкреслення, колір, а також можливість встановити міжбуквенний інтервал.

Підключення декількох Telegram чатів до контактних форм

Ми додали можливість підключити декілька Telegram чатів у розділі керування формами — це дасть вам більше можливостей, наприклад, якщо вам необхідно передавати інформацію декільком співробітникам або у різні групи в Телеграмі. Для того, щоб підключити декілька Telegram чатів до форм, необхідно перейти в розділ "Керування формами" в налаштуваннях сайту, натиснути на кнопку "Додати інтеграцію" та ввести ID першого чату. Після цього, ви можете знову натиснути на кнопку "Додати інтеграцію" та підключити додаткові чати.

Елемент "Іконки соцмереж" у Flex block

Ми додали новий елемент "Іконки соцмереж" у Flex block — це дасть більше простору для редагування цього елемента на сайті. Розмір елемента змінюється в залежності від кількості іконок та їхнього розміру. 


Можливість додати "Мовне меню" в Custom block та футер (підвал) сайту

Відтепер у редакторі з’явилася можливість додати елемент "Мовне меню" в Custom block, а також футер (підвал) сайту. Це нововведення дозволить вам додавати мовне меню в різні частини вашого сайту, а також додавати його до попапів.

 

Тінь в елементі "Відео"

Ми додали можливість налаштування тіні в елементі "Відео" — це дасть вам більше простору для роботи над зовнішнім виглядом цього елемента. Щоб додати тінь до відео, вам необхідно перейти у налаштування елемента до вкладки "Стиль" та активувати перемикач "Тінь". Ви можете змінювати позиціонування тіні за осями X та Y, ступінь розмиття, її розмір та колір.


Елемент "Контактна форма" у Flex block

Ми додали елемент "Контактна форма" у Flex block — це дозволить вам краще налаштовувати елементи взаємодії з користувачами на сайті. Ви можете вільно переміщувати, дублювати та обертати цей елемент, а також змінювати його розмір. Окрім цього, для форм доступні стандартні налаштування, як і в статичному елементі: додавання та видалення полів, дія після відправлення запиту форми та зміна стилю її кнопки.


Елемент "Вбудований код" у Flex block

Ми додали елемент "Вбудований код" до Flex block — це дозволить вам створювати ще більш функціональні сайти за допомогою коду.

Окрім цього, під час використання коду у Flex block, тепер ви одразу бачитимете результат дії коду у редакторі, що дозволить вам одразу переконатися у правильності його роботи.


Заокруглення кутів в елементі «Відео»

Ми додали заокруглення кутів в елементі «Відео» — це дозволить вам краще налаштовувати зовнішній вигляд цього елемента на сайті. Для того, аби додати заокруглення для відео, треба перейти в налаштування елемента до вкладки «Стиль» та задати радіус заокруглення. Ви можете заокруглювати як один окремий кут, так і всі кути одночасно.


Заокруглення кутів в колонках

Тепер в налаштуваннях колонок з’явилося заокруглення кутів — це дає більше опцій для редагування цієї складової сайту. Заокруглення кутів доступне у вкладці “Стилі” в налаштуваннях колонок. Ви можете змінити радіус заокруглення для одного окремого кута або для всіх кутів одночасно. Зауважимо, що заокруглення кутів можливе, лише якщо в колонки встановлено фон.


Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації