Зберігання даних із контактних форм із безкоштовною підпискою

Тепер, навіть якщо ваш сайт на безкоштовній або пробній підписці, ви можете отримувати заявки з контактних форм, щоправда, у зашифрованому вигляді. Після оновлення сайту до Pro підписки, ви зможете побачити всі заявки, отримані раніше. Будьте впевнені, що кожне повідомлення ваших клієнтів у цілковитій безпеці!


Nofollow для соціальних мереж

Ми додали можливість надавати атрибут «nofollow» не тільки для посилань, але і для зображень. Ця новина порадує як фахівців із SEO, так і тих, хто просуває сайт самостійно.


Темний фон для зображень товарів

Сайти бувають різними: у темних та світлих тонах. При додаванні зображень товарів до онлайн-магазину на Weblium за замовчуванням був білий фон. Настав час це змінити! Зображення товарів, відкриті на весь екран, тепер можуть відображатися на темному фоні. Вибір за вами!


Тримайте руку на пульсі

Тепер нові шаблони можна легко розпізнати за наявності спеціальних маркерів "Оновлено" та "Редизайн". Разом із нашими оновленими шаблонами ви отримаєте максимум прискорення на старті! Ви завжди можете ознайомитись з новинками у нашому каталозі.


Додано нові соціальні мережі для лінкування на сайті

Маєте канал у Discord або TikTok? Тепер посилання на них також можна додати на свій сайт! Це допоможе вам розширити власну аудиторію, а клієнти зможуть вибирати найбільш зручні соцмережі для комунікації з вами.


Розділяй і володарюй

Навіщо витрачати час на редагування кожної одиниці товару окремо, коли це можна зробити в один клік? З новою функцією редагування відразу кількох об'єктів - ви заощадите дорогоцінний час для вдосконалення та організації вашого магазину! Нові товари тепер створюються в окремому модулі, що дозволяє усунути будь-які відволікаючі від роботи фактори.


Поліпшення інтерфейсу редактора

Зустрічайте абсолютно новий Інтерфейс, який втілює ваші ідеї простішого та легшого дизайну. Час це гроші, тому дозвольте нам зекономити його, а ви продовжуйте створювати свій безумовно великий проєкт. Ми видалили непотрібні переходи та реорганізували ваш робочий простір, щоб вам не доводилося витрачати додатковий час на переходи між вкладками або виконувати додаткові дії, просто щоб відкрити Налаштування. Тепер все згруповано та розташовано ліворуч. Форми кожної вкладки, інструменту та кнопки інтерфейсу тепер настільки практичні, що ви отримуєте чітке бачення свого сайту та нічого зайвого. Отже, давайте перейдемо до справи та дізнаємося, наскільки простіше  тепер стало працювати з вашим сайтом.


Вдосконалення прихованих полей в формах для збору додаткових даних

Ми оновили функціонал додавання прихованих полів в контактні форми для передачі довільних значень або параметрів UTM-міток. Тепер ви можете адекватно аналізувати ефективність різних форм на вашому сайті, використовуючи унікальні ідентифікатори, а також оцінювати якість вхідного трафіку і його конвертованість в ліди.


Відключення лічільників кількості товарів

У модулі "Магазин" з'явилася можливість відключити лічильники кількості товарів на головній сторінці магазину і сторінках товарних категорій. Це може бути корисно в тих випадках, коли власник сайту не хоче афішувати точну кількість товарів у своєму магазині.


Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації