Тінь для колонок

Ми додали можливість застосовувати тіні до колонок — це дасть вам розширені можливості для створення унікального дизайну на сайті. Щоб додати тіні, перейдіть до вкладки “Стилі” в налаштуваннях колонки та активуйте перемикач “Тінь”. Втім, важливо врахувати, що для того, щоб додати тінь для колекції, необхідно встановити фон. 

Обведення для колонок

Ми додали обведення в колонках — це дозволить вам краще кастомізувати цю складову сайта. Щоб додати обведення, необхідно зайти до налаштувань колонки, перейти в розділ “Стилі” та активувати перемикач “Обведення”.

Зверніть увагу, що додавання обведення можливе, лише якщо в колонки встановлено фон. 

Приховування глобальних блоків на різних девайсах

Ми додали можливість приховувати глобальні блоки на різних пристроях — це дозволить вам створювати різні версії шапок (хедерів) та підвалів (футерів) сайту для комп’ютерної, мобільної та планшетної версії сайту. 

Таким чином ви можете створити декілька глобальних блоків з абсолютно різним наповненням та приховати кожен з них на необхідних вам версіях. Окрім цього, ви можете приховати блоки одночасно на кількох версіях сайту, що дозволить вам зручніше адаптовувати різні його версії.

Скорочений перелік мов у розділі "Багатомовність"

Ми скоротили перелік мов у розділі "Багатомовність" — тепер відображаються 10 найпопулярніших позицій, що пришвидшує їхній пошук під час додавання нової мовної версії. Втім, ви можете знайти іншу бажану мову для свого сайту, увівши її назву у пошукову стрічку.

Тіні для елементів колекції

Колекції отримали додатковий функціонал — тіні. Ви можете додати тіні, активувавши відповідний перемикач у вкладці “Стилі” в налаштуваннях колекції. Ви можете змінювати розмір тіні, ступінь розмиття, а також позиціювання тіні за осями X та Y. 

Після активації перемикача “Тінь”, вони будуть автоматично додані до всіх карток в колекції. Звертаємо увагу, що встановлення тіні недоступне, якщо у карток не встановлено фон. 

Інтеграція з mono checkout

На Weblium з’явилася інтеграція з mono checkout — інструментом, який значно спрощує процес оформлення замовлень, завдяки чому може допомогти вам підвищити конверсію сайту. Ви можете додати mono checkout в налаштуваннях вашого магазину у новому розділі “Швидке замовлення”. 

За допомогою цього сервісу ваші клієнти зможуть оформлювати замовлення не вводячи свої дані, а лише перевіривши чи були вони автоматично заповнені.

Важливо враховувати, що за допомогою цього сервісу можливо проводити оплати лише у гривнях. 

Клікабельні показники на сторінці “Мої сайти”

Тепер на сторінці “Мої сайти” показники у правому нижньому куті біля кожного сайту стали клікабельними, що дозволить вам переходити на відповідні сторінки в налаштуваннях сайту. Тобто після натискання на показники “Всього відвідувань”, “Всього замовлень” та “Всього заявок” буде відкрито сторінку у налаштуваннях сайту — статистика відвідувань, список замовлень та відповіді з форм відповідно.

Обведення для елементів колекції

Елемент “Колекції” отримав обведення — це дозволить краще кастомізувати цей елемент на сайті. Ви можете додати обведення у вкладці “Стилі” в налаштуваннях колекцій.

Серед налаштувань обведень доступні: зміна товщини, кольору та стилів, серед яких суцільна, штрихова та пунктирна лінії.  Варто зазначити, що додавання обведення недоступне, якщо у карток не встановлено фон. 

Налаштування позиціювання зображення для мобільних пристроїв

Ми додали можливість змінювати область відображення зображень окремо для різних пристроїв, що дасть вам більше опцій для адаптації вашого сайту для мобільних девайсів. Тепер ви можете окремо змінювати позиціонування зображення задля необхідного вам відображення на всіх девайсах у редакторі мобільної версії — це особливо корисно, якщо для різних пристроїв ви вказали зображенням інші розміри чи пропорції. 

Бібліотека фігур та нові фігури у Flex block

Ми додали бібліотеку фігур — під час редагування елементу “Фігура” ви можете натиснути на кнопку “Більше фігур” та побачити всі наявні позиції. Станом на зараз бібліотека налічує 10 фігур. Серед нових було додано:

  • Ромб;
  • Ромб із увігнутими сторонами;
  • Заокруглений ромб із увігнутими сторонами;
  • 10-кінцева фігура;
  • Напівколо;
  • Шестикутник;
  • Пляма.

Пляма не має чіткої форми, що дозволяє створювати унікальні рішення на вашому сайті. Окрім цього, всі фігури можна вільно переміщувати, змінювати їхній розмір та колір, додавати дію при натисканні та зображення. 

Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації