Обведення для елементу “Фігура”

В налаштуваннях фігур стало можливим застосувати обведення, за допомогою якого ви можете додатково кастомізувати фігури у блоці. Для того, щоб додати обведення до фігури, необхідно перейти в її налаштування та активувати перемикач “Обведення”. Ви можете встановити товщину обведення від 1 до 30 пікселів, змінити його колір та стиль. Серед доступних стилів: суцільна, пунктирна та штрихова лінії

Новий елемент “Фігура” у Flex block

Ми додали новий абсолютний елемент “Фігура” у Flex block. Станом на зараз доступні квадрат, коло та трикутник. Ви можете вільно розташовувати фігури в блоці, змінювати їхній розмір та колір, а також на кожну фігуру можна окремо встановити певну дію при натисканні. Крім цього, ви можете додати фонове зображення у фігуру та накласти колір з ефектом градієнта на нього, що дозволить вам урізноманітнити фотографії на вашому сайті.

Надсилання до KeyCRM інформації про статус оплати

Відтепер під час створення замовлень покупцями у вашому інтернет-магазині до KeyCRM також передається інформація про статус оплати замовлення, якщо до вашого сайту підключена ця інтеграція. Це дозволить вам швидше опрацьовувати замовлення у KeyCRM та поліпшити взаємодію з клієнтами. 

Елемент “Роздільник” у Flex block та зміна його стилю

У Flex block з’явився новий абсолютний елемент – “Роздільник”. Цей елемент отримав нові налаштування кастомізації — окрім можливості змінити довжину, товщину та колір лінії, ви також можете обрати стилі роздільника. Нині доступні такі стилі як суцільна лінія, подвійна лінія, з прочерком та з маленьким прочерком. Також ви можете обрати товщину лінії в діапазоні від 1 до 5 пікселів. 

Зміна розміру одразу декількох елементів

Ми додали можливість змінювати розмір одразу декількох елементів у Flex block — за допомогою виділення групи елементів ви можете одночасно змінити розмір кожного з них. Під час групового збільшення чи зменшення зображення зміна розміру буде відбуватися відповідно до заданих налаштувань — наприклад, якщо у налаштуваннях зображення увімкнено перемикач “Масштабувати”, то це зображення буде змінювати розмір пропорційно, і навпаки, якщо перемикач “Масштабувати” було б вимкнено. Також  якщо затиснути клавішу Shift, зміна розміру зображень завжди буде відбуватися пропорційно. 

Також радимо взяти до уваги, що в елементі “Текст” неможливо змінити висоту під час зміни розміру групи елементів. 

Інтеграція з платіжною системою RozetkaPay

Ми додали інтеграцію з RozetkaPay — платіжною системою від маркетплейсу Rozetka. З її допомогою ви можете розширити інструменти для взаємодії з клієнтами та надати відвідувачам сайту більше опцій для оплати їхніх замовлень.

Іконка соціальної мережі X

Тепер в розділі “Посилання на соцмережі” з’явилася іконка соціальної мережі X (раніше Twitter). Ми не змінили наявну іконку Twitter на сайтах, тому , за бажанням, ви можете замінити старий логотип Twitter з пташечкою на новий — X — що дозволить вам відобразити актуальну іконку цієї соцмережі.

Інтеграція з Новою Поштою

На Weblium з’явилася інтеграція з Новою Поштою! Ви можете додати цей спосіб доставки на ваш сайт, щоб ваші покупці мали змогу у кошику обирати своє місто й відділення для отримання замовлення — це зручніше для ваших клієнтів, а також мінімізує їхні помилки під час оформлення доставки. 

Ви можете змінювати назву та опис доставки, обирати на які типи відділень ви надсилаєте замовлення та вказувати вартість перевезення. Наприклад, ви можете встановити фіксовану вартість доставки, яка буде додана до суми замовлення, або замість цього вказати довільний текст, що не буде враховано під час оплати товарів. 

Приближення зображення у режимі заповнення у Flex block

Тепер ви можете збільшувати й зменшувати масштаб картинок в режимі заповнення. Для цього необхідно обрати зображення, натиснути на кнопку “Позиціювання” та збільшити або зменшити його за допомогою повзунка над елементом. Це нововведення дозволяє відобразити саме необхідну вам частину зображення.

Адаптація Flex block під планшети та мобільні пристрої

Ми додали базову адаптацію абсолютних елементів для планшетної та мобільної версій сайту. Тепер, коли ви змінюєте або переміщуєте елементи в редакторі комп’ютерної версії вашого сайту, елементи автоматично розташовуються для мобільних пристроїв.

Однак оскільки автоматична адаптація може не відповідати необхідному вам дизайну,  після створення блоку ми рекомендуємо перейти до редактора мобільної та планшетної версії сайту і за потреби змінити розташування елементів відповідно до ваших потреб. Цей функціонал дозволить швидше редагувати відображення сайту на  різних пристроях та краще адаптовувати його задля створення унікального дизайну. 

Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації