Можливість додати "Мовне меню" в Custom block та футер (підвал) сайту

Відтепер у редакторі з’явилася можливість додати елемент "Мовне меню" в Custom block, а також футер (підвал) сайту. Це нововведення дозволить вам додавати мовне меню в різні частини вашого сайту, а також додавати його до попапів.

 

Тінь в елементі "Відео"

Ми додали можливість налаштування тіні в елементі "Відео" — це дасть вам більше простору для роботи над зовнішнім виглядом цього елемента. Щоб додати тінь до відео, вам необхідно перейти у налаштування елемента до вкладки "Стиль" та активувати перемикач "Тінь". Ви можете змінювати позиціонування тіні за осями X та Y, ступінь розмиття, її розмір та колір.


Елемент "Контактна форма" у Flex block

Ми додали елемент "Контактна форма" у Flex block — це дозволить вам краще налаштовувати елементи взаємодії з користувачами на сайті. Ви можете вільно переміщувати, дублювати та обертати цей елемент, а також змінювати його розмір. Окрім цього, для форм доступні стандартні налаштування, як і в статичному елементі: додавання та видалення полів, дія після відправлення запиту форми та зміна стилю її кнопки.


Елемент "Вбудований код" у Flex block

Ми додали елемент "Вбудований код" до Flex block — це дозволить вам створювати ще більш функціональні сайти за допомогою коду.

Окрім цього, під час використання коду у Flex block, тепер ви одразу бачитимете результат дії коду у редакторі, що дозволить вам одразу переконатися у правильності його роботи.


Заокруглення кутів в елементі «Відео»

Ми додали заокруглення кутів в елементі «Відео» — це дозволить вам краще налаштовувати зовнішній вигляд цього елемента на сайті. Для того, аби додати заокруглення для відео, треба перейти в налаштування елемента до вкладки «Стиль» та задати радіус заокруглення. Ви можете заокруглювати як один окремий кут, так і всі кути одночасно.


Заокруглення кутів в колонках

Тепер в налаштуваннях колонок з’явилося заокруглення кутів — це дає більше опцій для редагування цієї складової сайту. Заокруглення кутів доступне у вкладці “Стилі” в налаштуваннях колонок. Ви можете змінити радіус заокруглення для одного окремого кута або для всіх кутів одночасно. Зауважимо, що заокруглення кутів можливе, лише якщо в колонки встановлено фон.


Обведення для "Відео"

Серед налаштувань кастомізації відео з’явилося обведення — це дозволить створювати унікальні рішення із цим елементом. Для того, аби додати обведення до відео, вам необхідно перейти у налаштування вищезазначеного елемента до вкладки "Стиль" та активувати перемикач "Обведення". Ви можете змінювати товщину лінії, її колір, а також стилі, серед котрих суцільна лінія, штрихова та пунктирна.


Новий елемент «Мовне меню»

Ми додали новий елемент «Мовне меню», що дозволяє користувачам перемикатися між різними мовними версіями вашого сайту. При цьому тепер посилання налаштовуватимуться автоматично, а також відкриватиметься одразу та сама сторінка, але на іншій мовній версії. 

Ви можете редагувати мовне меню та додавати налаштування кастомізації, серед яких зміна кольору, перейменування пунктів, тип меню (випадний список або горизонтальний), способи відображення (іконка, текст, або відобразити їх обох), а також додавати тінь. Крім цього, ви також можете змінювати розмір іконок прапорів.


Сторінка «Дякуємо за замовлення» в налаштуваннях усіх платіжних методів

Ми додали поле «Сторінка для успішної оплати» в налаштуваннях методу оплати «Вручну». Тепер за допомогою додаткової сторінки, яка відкриватиметься покупцю після здійснення замовлення, ви можете покращити взаємодію з вашими клієнтами, а також за необхідності налаштувати відслідковування конверсій при відвідуванні цієї сторінки.

Для цього вам необхідно створити окрему сторінку, наповнити її необхідними вам елементами та вставити посилання на неї в полі «Сторінка для успішної оплати» в налаштуваннях необхідного методу оплати.


Елемент “Відео" у Flex block

Ми додали новий абсолютний елемент «Відео» — це дасть вам змогу імплементувати більше дизайнерських рішень на сайті. Ви можете додати відео у Flex block.

Ви можете обертати, переміщувати, дублювати та змінювати розмір відео. Окрім цього, для абсолютного елемента доступні стандартні налаштування відео, такі як зациклення, автовідтворення, відображення заголовку тощо.


Показати попередні публікаціїПоказати попередні публікації